פיזיותרפיה בבית

פיזיותרפיה בסביבה הביתית מאפשרת חזרה מהירה לשגרת היום הרגיל. הצוות המקצועי והמיומן שלנו מגיע עד אליכם ויעניק לכם טיפול פיזיותרפיה בבית וילווה אותכם לאורך כל הטיפול.

טיפול בכאב

כאב משפיע על איכות החיים, מצב הרוח והתפקוד. תפקיד הכאב הוא להתריע על פגיעה ברקמות הגוף. לכן חשוב כל כך להתייחס לכאב ברצינות, לטפל בהתאם ואף למנוע אותו.

פציעות ספורט

ספורט מהווה אבן בניין לאורח חיים בריא! כל ספורטאי מקצועי או חובבן חייב שיהיה לו פיזיותרפיסט מומחה שמלווה אותו באופן קבוע, מטפל כשצריך ומונע פציעות עתידיות.

שיקום מניתוח

ניתוח מהווה זעזוע חמור למערכות הגוף ופיזיותרפיה היא הדרך היחידה לקום שוב על הרגליים. ללא טיפול על ידי מומחה עלול להיווצר לך אפילו נזק ארוך טווח.

רצפת האגן

עם כל השינויים שגופך עובר במהלך החיים, אין ספק שאת חייבת לעצמך בדיקה וטיפול על ידי פיזיותרפיסטית מומחית שתיתן לך את היכולת לשלוט בגופך, להפחית כאבים ולהיות שוב חזקה.

שיקום נוירולוגי

החיים אחרי פגיעה נוירולוגית תעצומות נפש ומוטיבציה מהמטופל ובני משפחתו. פיזיותרפיסט מומחה בשיקום נוירולוגי ידע להביא אותך לתוצאות מקסימליות למען איכות חיים טובה יותר.

הגיל השלישי

הגיל מתחיל להראות אותותיו. כאב, קושי, נוקשות ואיטיות… עכשיו זה הזמן לעצור את ההתדרדרות ולגלות עד כמה פיזיותרפיה תשנה את אורח חייך לטובה.

ShareCare App

פלטפורמה טכנולוגית המקשרת בין נותני שירות בתחום הבריאות לבין לקוחות שמחפשים מגוון טיפולי בית ליקיריהם. בתהליך קל ופשוט, ללא המתנה וללא דחייה כאן ועכשיו. ממלאים פרטים, בוחרים שירות מבוקש והפלטפורמה תציע לכם נותן שירות זמין בסביבה שלכם. זהו - קל ופשוט!

זקוקים לעזרה?
דילוג לתוכן